ikona_automatyzacja

Автоматизация производства

Linie produkcyjne, urządzenia montażowo-testowe, sterowanie i automatyka, serwis

ikona_narzedziownia

Инструментальное производство

Formy do wtrysku polimerów i aluminium, usługi produkcyjne, naprawy i modyfikacje narzędzi.

ikona_obrobka

Обработка металлов и пластмасс

Produkcja małoseryjna, realizacje wg dokumentacji powierzonej, CNC, EDM, WEDM, konstrukcje spawane

ikona_urzadzenia

Пищевая промышленность

Kompletne linie produkcyjne, modernizacje, utrzymanie ruchu.

Zobacz więcej

british_american_tobacco

British American Tobacco Polska S.A współpracuje z KarT sp. z o.o. od 2007 roku. Rekomenduję firmę jako solidną, wiarygodną i w pełni przygotowaną do profesjonalnego i kompleksowego wykonywania wszelkich prac z zakresu wytwarzania i regeneracji precyzyjnych części mechanicznych, projektowania i wykonawstwa urządzeń i maszyn oraz automatyki przemysłowej. W ostatnim okresie firma KarT sp. Z o.o. współpracowała z naszym zakładem przy innowacyjnym projekcie przetwarzania odpadów tytoniowych oraz projektach poprawy jakości wyrobów gotowych. Przy tych projektach mogliśmy liczyć na wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie zespołu projektowego. W razie jakichkolwiek pytań polecam się do kontaktu osobistego.

Marcin Kwiatkowski

New_Balton

Firma KarT sp. z o.o. zyskała u nas bardzo dobrą opinię pozwalającą polecić ją, jako sprawdzonego Partnera. Usługi świadczone przez firmę KarT sp. z o.o. są wysokiej jakości, dokonywane rzetelnie i terminowo. Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez KarT sp. z o.o. szczególnie tym, którzy poszukują solidnego Partnera do współpracy w zakresie projektowania, wykonywania i wdrażania linii produkcyjnych, jak również produkcji precyzyjnych części maszyn i urządzeń.

Emil Płowiecki

mispol

KarT spółka z o.o.  jest stałym dostawcą maszyn i urządzeń dla firmy MISPOL S.A. Naszą długoletnią współpracę oceniamy pozytywnie ze względu na:

  • szeroki zakres możliwości projektowych i wykonawczych spółki KarT,
  • wysoką jakość dostarczanych produktów,
  • krótkie terminy dostaw,
  • elastyczność i kompetencje pracowników firmy KarT w podejściu do rozwiązywania problemów.

Dotychczasowa współpraca daje nam mocne podstawy do wspólnej realizacji kolejnych projektów. Polecamy usługi i produkty firmy KarT spółka z o.o. wszystkim zainteresowanym.

Lucjan Paradowicz