Unoszenie, opuszczanie i obrót ekranu LED

Unoszenie, opuszczanie i obrót ekranu LED

telebim (2)

Urządzenie jest przeznaczone do unoszenia, opuszczania oraz obrotu ekranu LED na samochodzie marki DAF45.180. Mechanizm do stabilizacji służy do wypoziomowania i unieruchomienia samochodu podczas obsługi ekranu LED.

Urządzenie wykonane  jest ze stali konstrukcyjnej, posiada elementy z tworzywa sztucznego, wyposażone w instalację elektryczną zasilaną 400VAC z agregatu prądotwórczego lub z sieci. Instalacja elektryczna znajduje się w oddzielnej skrzynce. Urządzenie zamontowane jest na samochodzie marki DAF 45.180. Układ do podnoszenia firmy NISSAN wmontowany jest w konstrukcję nośną samochodu. Samochód wyposażony jest w układ do stabilizacji i unieruchomienia samochodu. Pompa hydrauliczna zasilana jest z silnika spalinowego. Wyspa zaworowa znajduje się w skrzynce na zewnątrz naczepy w przedniej części.  Na ekranie zamontowany jest monitor  wiatru. Na naczepie zamontowane są lampki alarmowe + buzzer – 2kpl. Skrzynka elektryczna zamontowana jest na ścianie czołowej naczepy.

O nas

KarT spółka z o.o. jest doświadczonym i cenionym w branży producentem maszyn i urządzeń technologicznych. Oferujemy usługi narzędziowe oraz kompleksową obróbkę skrawaniem metali i tworzyw. Indywidualne i niesztampowe podejście do zadań, ciekawość technologii, umysły otwarte na wyzwania – między innymi te cechy sprawiają, że dostarczamy Klientom wyroby i usługi najwyższej jakości.

Kontakt

KarT spółka z o.o.
ul. gen. Wł. Andersa 40d, Białystok

+48 85 74 33 064

bok@kart.com.pl